Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler İkinci El Eşya Alım Yapanlar

Bahçelievler bölgesi Avrupa Yakası ilçelerinin en yoğun ve hareketli nüfusa sahip olanlarından biridir. Gerek konumu gerek iş merkezlerine yakın oluşu sebebiyle sürekli de göç almaya devam etmektedir. Hal böyle olunca buradan bizi arayarak ikinci el eşya alanlar ile ilgili bilgi almak ve Bahçelievler ikinci el eşya alım yapıp yapmadığımızı öğrenmek isteyenler oluyor.

Müşterilerimizle gerek yüz yüze gerek telefonla yaptığımız görüşmelerin çoğunda süreç hakkında hiç bilgi sahibi olmadıklarını gördük. Daha önce bir kaç eşyasını satmak isteyenler olsa da sonuç genelde hüsranla sonuçlanmış. Biz de bu durumu tersine çevirmek ikinci el eşya alan yerler ile ilgili düşüncelerinizi değiştirmek ve ikinci el eşya nasıl satılır, internetten ikinci el eşya satma yolları ile ilgili bir yazı hazırladık. Daha iyi anlaşılması ve akılda kalması için ana başlıklar halinde madde madde ilerleyeceğiz.

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar
Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiğimizi baştan söylemek istiyoruz. Yani bizi nereden ararsanız arayın ikinci el eşya satışı yapabilirsiniz. Ancak burada önemli olan satmak istediğiniz eşyanın bizim alıp satabileceğimiz türde ve durumda olup olmadığıdır.

Siz de hak verirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil. O halde spotçu veya spot eşya alanlar olarak da bilinen bizim gibi firmalar nasıl ve neye göre alım yapar, süreç nasıl işler bunlardan bahsedelim.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşler?

  • 05355028585 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Whatsapp üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Bahçelievler 2.el eşya alımı yapılacaktır.
  • Alımlarımız kendi aracımız ve ekibimizle yapılacağı için nakliye veya taşıma işlemleri bize aittir.

Pek çok müşterimiz eski eşya satarken sadece fiyat odaklı düşünmekte, en yüksek fiyatı teklif edene eşyalarını satmaktadır. Bu elbette en doğal hakkınız ancak size teklif edilen rakam şişirilmiş, nasıl olsa pazarlıkla düşürülür mantığı ile verilen bir fiyat olabilir. Bu yüzden sıkıntı yaşamayacağınız, dürüst ve profesyonel bir firma ile iletişime geçmelisiniz.

Bahçelievler Spot Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

  • Eşyaların temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Marka ve modeline
  • Eşyanın hızlı satılmasına göre fiyat teklifi vernekteyiz.

Bazı müşterilerimiz ikinci el eşya saklama gibi bir huya sahip. Nasıl olsa bir gün bir yerde lazım olur mantığı ile satmamakta, bekletmektedir. Ancak bu doğru bir davranış değildir. Çünkü bekleyen eşyalar zamanla eskimekte, yıpranmakta, renkleri solmakta ve bozulmaktadır. Zamanında elden çıkarılan eşyalar değerini korurken depo eşyası satışınız için de bizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler Bölgesinden Ne Gibi İkinci El Eşya Alıyoruz?

Yeri gelmişken spot eşya ve spotçu kavramlarına da açıklık getirelim. Spot eşya demek aslında hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış, sıfır ürün demektir. Ama ikinci el eşya alım satım işleri ile uğraşanlar da bazen sıfır eşya alıp sattıkları için ve spot kelimesi her eşya için kullanılabileceğinden dolayı spotçu = ikinci elci gibi bir algı oluştu.

Gelelim Bahçelievler veya bir başka bölgeden bize ne gibi eşyalar satabileceğinize. Beyaz eşya, televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk, mobilya, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk, televizyon, gümüş, plak gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Alabildiğimiz eşyalar bunlarla sınırlı değildir elbette ancak hepsini yazamayacağımız için bir kaç örnek vermek istedik. Siz yine de eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek alıp almayacağımızı sorabilirsiniz.

Bahçelievler İkinci El Eşya Alan Yerler yazılımızı okuyabilirsiniz

 

Bahçelievler İkinci El Kombi Alan Yerler

About admin

blank
izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat
izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat