Fatih İkinci El Eşya Alanlar

Fatih 2. İkinci El Eşya Alanlar

Fatih 2. İkinci El Eşya Alım Satımı

Fatih 2. ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimize her gün hizmet veriyor, aynı gün içinde nakit alım yapıyoruz. İnternetten ikinci el eşya nasıl satılır şeklinde bir arama yaptığınızdan pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Biz de dahil olmak üzere herkes en iyi hizmeti kendisinin verdiğini iddia edecek ama hangimize güvenmelisiniz?

Daha önce mobilya, beyaz eşya veya başka türden herhangi bir ürün satmadıysanız tecrübe sahibi değilsiniz demektir. Biz bu yazı ile size yol göstermek, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi ve neden bizi tercih etmenizi istediğimizi anlatmak istiyoruz.

Uzun zamandır eski eşya ve sıfır eşya alımı yaptığımız için aklınızda nasıl sorular olduğunu çok iyi biliyoruz. Hiç merak etmeyin hepsinin cevabını hazırlayıp ana başlıklar altında istifadenize sunacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Fatih İkinci El Eşya Alanlar

Fatih 2. İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Bizim için önemli olan nereden, hangi bölgeden satış yaptığınız değil ne satmak istediğinizdir. Ekibimiz İstanbul geneline Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet vermektedir.

Diyelim ki bir veya birden fazla eşyanızı satmak istiyorsunuz. Bizimle iletişime geçerek bilgi verip fikir alabileceğiniz gibi , whatsapp ile fotoğraflarını da gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarımız bize ulaşan fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz cevap verecektir. Olumlu olan, yani satın alabileceğimiz eşyalarınız için hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün Fatih ilçesindeki adresinize gelerek alım yapıyoruz.

Bize Ne Tür İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

Pek farklı insandan, birbirinden değişik ürünler aldığımız için size hepsini tek tek saymamız neredeyse imkansız. Ama satışı en çok yapılan ürün gruplarından örnek verirsek anlaşılır duruma gelir.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi; ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, halı, sayılabilir. Dediğimiz gibi sizin eşyanız burada sayılanların dışında bir ürün olabilir. Bunun için bize fotoğraf göndermeniz daha hızlı çözüm almanızı sağlayacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Biz yıllardır aynı adreste, aynı internet sitesinde faaliyet gösteren, müşterilerine karşı seviyeli, saygılı yaklaşan bir firmayız.
  • Fatih 2. el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde sorun yaşamadan, anlaştığımız fiyattan satış yapabilirsiniz.
  • Ekibimiz alım yaparken son derece dikkatli ve hızlı taşıma yapmaktadır. Sizden hiçbir nakliye veya taşıma bedeli talep edilmmektedir.
  • Ödememiz nakit, eft veya havale ile yapılmaktadır. Siz nasıl talep ederseniz o şekilde ödeme alabilirsiniz.
  • Aynı gün alım yapabileceğimiz gibi ileri tarihli alım da yapabiliriz. Alım günü geldiğinde fiyatı düşürmez, istediğiniz saatte adresinizde oluruz.
  • Bizi her gün arayabilirsiniz.

Fatih ikinci el eşya alanlar

 

About admin

blank
izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat
izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat