Beylikdüzü Adnan Kahveci İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Beylikdüzü ikinci el eşya alan yer için bizimle iletişime geçerseniz pek çok eşyanızı için sorunsuz şekilde satabilirsiniz. Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk, ofis mobilyası, deri koltuk, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, el halısı, gümüş gibi sayısız eşyanızı alabiliyoruz. Sizin eşyanız bu saydıklarımız arasında olmayabilir, hiç sorun değil ne yapmanız gerektiğine yine açıklık getireceğiz.

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

  1.  Telefonumuza whatsapp ile eşyaların fotoğraflarını kolaylıkla gönderebilirsiniz.
  2. Böylece ne satmak istediğinizi görecek, alıp alamayacağımızın bilgisini verebileceğiz.
  3. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz şekilde ve türde ise fiyat teklifimizi iletiyoruz.
  4. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapıyoruz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Google veya bir başka arama motoru üzerinden Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar ile ilgili bir arama yaptığınızda yüzlerce firma ile karşılaşacaksınız. Peki neden bizi tercih etmelisiniz bundan da bahsedelim.

  • Yılların verdiği bir tecrübe ile hizmet veriyor, en önemlisi müşterilerimize güven verecek şekilde çalışıyoruz. Özellikle kadın müşterilerimizin güvenlik konusundaki kaygılarını çok iyi anlıyor, kendilerini rahat hissedecekleri şekilde hizmet veriyoruz.
  • Anlaştığımız rakam ne ise onu ödüyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz.
  • Nakliye ve taşıma işlemlerini kendi ekibimizle hallediyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Taşıma yaparken dikkatli oluyor, duvarlarınıza, diğer eşyalarınıza zarar vermiyoruz.

Beylikdüzü veya Avrupa Yakası ilçelerinden herhangi birinden ikinci el eşya satışı yapmak isterseniz 0530 461 81 90 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Aldığımız ürünlerin pek çoğunu yayınladığımız sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

About admin