Civan Spot

Hakkımızda

Ev ve ofis mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, ikinci el eşya ve kullanılmış eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. 2000 yılından itibaren hizmet vermeye başladığımız  bu sektörde, İstanbul Anadolu yakası Ümraniye‘de başlayan serüvenimiz daha sonra ikinci el eşya alanlar sektöründe hizmeti bir adım öne taşıyarak mobilya, koltuk takımı, oturma grubu, gardırop, yatak odası takımı, elektrikli ev aletleri, kanepe, komodin, şifonyer, yemek odası takımı, köşe takımı, ve çalışma odası mobilyalarınızı siz değerli tüketicilerden nakit olarak alıyor, gerekli tadilatı, onarım ve restorasyonu yaparak, sergileyerek  çok uygun fiyat, ücretsiz kurulum ve kargo avantajları ile siz tüketicilere artık İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakasında tüm semtlerde hizmet veriyoruz.

​2015 yılında artık hizmetlerimizi genişletmek ve sizlere daha hızlı çözüm ve destekte bulunmak için yeni bir adım atarak web sitemiz ; https://www.ikincielesyasatal.com ‘ u online olarak yayın hayatına geçirerek ikinci el eşya alım-satım, spot eşya, defolu, eski ve kullanılmış ev eşyalarınızı alan yerler arama zahmetinize bir son veriyoruz.

Yeni yapılanmamız dan dolayı kısa bir süre için İstanbul’un tüm semtlerinden kullanılmış ikinci el eşya alanlar eşyalarınızı değerinden, kapınızdan ve nakit olarak alıyoruz. En iyi fiyat tekliflerimizden yararlanmak için acele edin. Kampanya sonunda İstanbul’un belirli ilçe ve semtlerinden 2.el eşya alımlarımızı sürdüreceğiz.

İstanbul genelinde 15 yıllık hizmet ve tecrübemize güvenerek ikinci el eşya alanlar olarak sizlere en iyi ve en yenilikçi hizmeti sunmaya odaklandık.

Eşyalarını yenilemek isteyenler, taşınanlar, bütün bir ev eşyası almak yada satmak isteyenler, benzersiz kargo ekibimiz ve taşıma hizmetimizden yararlanmak isteyenler bizlere 0535 502 85 85 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numaraya Whatsapp üzerinden satmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini atarak hızlıca fiyat teklif talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

 

Civan Spot Telefon ve WhatsApp

0535 502 85 85

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat
izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat