Kartal Spotçu | Kartal İkinci El Eşya Alanlar
Kartal Spotçu | Kartal İkinci El Eşya Alanlar

Kartal Spotçu | İkinci El Eşya Alanlar

Kartal Spotçu

Kartal Spotçu olarak kutusu açılmamış, garanti süreci başlamamış olan sıfır eşyalarınızı spot eşya kategorisi altında satış yapmak isteyen müşterilerimizden satın alıyoruz. Çoğu zaman spot eşya ile ikinci el eşyanın aynı anlama geldiği konusunda büyük yanılgılar oluşmaktadır. Fakat belirttiğimiz gibi spot eşya sıfır eşya demektir, satın alınan fakat kutusu açılmadan satışı yapılmak istenen eşyalara spot eşya denir. İkinci el eşyalarda ise durum farklıdır. Bu eşyalar satın alınan kişi tarafından kullanılmış, garanti süresi başlamış hatta bitmiş bile olan, hasarlı ya da hasarsız olabilen eşyalardır.

İkinci El Eşya Alanlar | İstanbul Spotçu
İkinci El Eşya Alanlar

Kartal İkinci El Eşya Alanlar

Spot eşya kapsamında televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, mobilya gibi pek çok eşyanızı belirlediğiniz fiyat doğrultusunda satabilirsiniz. Bizler siz değerli müşterilerimizi üzmemek ve yormamak adına çok uç fiyatlar talep edilmediği sürece müşterinin uygun gördüğü fiyatta anlaşıp eşyanın satın alımı ile ücreti müşteriye nakit olarak veriyoruz. Müşterinin talebine bağlı olarak havale ile de ödemeyi yapma seçeneğimiz de bulunmaktadır. Kartal ilçesinde ikamet eden ve elindeki eşyayı satmak isteyenler Kartal ikinci el eşya alanlar  iletişim numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilir, fiyat alabilir ve dilediği ürünün satışını kolaylıkla yapabilir. Fiyat alırken satılacak ürünün marka ve modelinin tarafımıza iletilmesi hatta mümkünse fotoğrafının çekilerek bize atılması fiyatlandırma konusunda daha net bir sayı vermemiz için büyük önem arz etmektedir.

Ödeme ve Nakliye

Kartal Spotçu ile iletişime geçip satış konusunda anlaşan müşterilerimizin belirttikleri adrese nakliye tarafımızca sağlanır ve ödeme de yine belirtilen şekilde müşterimize hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır. Nakliye ücreti bize ait olup sizden herhangi bir hizmet bedeli talep edilmez.

 

izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat
izmir psikolog Lewes Taxis Antalya Avukat