Başakşehir 2. İkinci El Eşya Alanlar

Satmak istediğiniz eşyalar olduğunda bizi arayabilirsiniz. İkinci el eşya satmak isteyen kişilere uzun yıllar İstanbul genelinde hizmet veren, ilçe veya bölge ayrımı yapmayan firmamız size Başakşehir ilçesi için de aynı şekilde hizmet vermektedir. Evinizde, deponuzda, iş yerinizde, yazlığınızda veya garajınızda bulunan, kullanmadığınız ve bir şekilde nakite çevirmek istediğiniz eşyalarınız için ne yapmanız gerektiğini maddeler halinde sıralayacağız.

İkinci el mobilya alanlar

  • Ekibimiz eski eşya satmak istiyorum diyerek bizimle iletişim kuran eşya sahiplerinden ürünlerinin fotoğraflarını göndermelerini rica etmektedir. Whatsapp veya email ile bu işlem kolaylıkla yapılabilir.
  • Gelen fotoğraflar arkadaşlarımız tarafından incelendikten sonra size kısa sürede geri dönüş yapılarak olumlu olumsuz cevap verilir.
  • Başakşehir ikinci el eşya alanlar için önemli olan temiz, satılabilir eşyalar almaktır. Çok yıpranmış, bir başkasına satılamayacak durumda olan eşyalar için müşterilerimize olumsuz geri dönüş yapmak zorunda kalıyoruz.
  • Alabileceğimiz eşyalar için ise kısa sürede fiyat teklifimizi iletiyoruz.
  • Fiyat noktasında sizinle karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra, istediğiniz gün ve saatte Başakşehir ilçesindeki adresinize gelip alım işlemlerini başlatıyor, nakliye, taşıma, yükleme aşamalarını kendi elemanlarımızla yapıyoruz.
  • Anlaştığımız ücreti, yükleme bittikten sonra eşya sahibine nakit olarak ödüyor, anlaştığımız fiyatı çeşitli bahaneler üreterek indirmeye çalışmıyoruz.

Başakşehir veya başka bir ilçeden satış yapmak istediğinizde fiyat kadar eşyalarınızı satacağınız esnafa da önem vermenizi tavsiye ederiz. Aksi halde kötü sürprizlerle karşılaşabilir, satış işleminizi çileye dönüştürebilirsiniz. Firmamız kendi kazancı kadar müşterim memnuniyetini de önemsemekte, bu anlayışla alım yapmaktadır. Haftanın 7 günü aktif olarak çalışmakta olan ekibimizi istediğiniz zaman arayabilir ikinci el beyaz eşya, mobilya, ofis mobilyası, el halısı, gümüş, klasik eşya, deri koltuk, klima, plak, yatak odası, yemek odası gibi pek çok eşyanızı satabilirsiniz.

About admin

blank