Beylikdüzü Barış Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

 

TEMİZLİK :  Eşyalarınızın temiz, satılabilir durumda olması çok daha iyi fiyat almanızı sağlar. Çok yıpranmış, deforme olmuş, pas ve kir içindeki eşyaların alımını maalesef yapamıyoruz. Ne kadar yeni model olursa olsun pas içinde, kapağı kırık, kazanı dönmeyen bir makineyi almak istemeyiz.

Bazı müşterilerimiz maalesef kullandığı ürünlere pek iyi davranmıyor. Bakımsız, rutubetten dolayı pas tutmuş, parçaları eksik pek çok ürünle karşılaşıyoruz. Bu da bizi alım yapmaktan vazgeçiriyor. Oysa ki temiz, sağlam, sorunsuz bir ürün eski model bile olsa satın alınabilir. Beyaz eşya nasıl temizlenir sorusuna detaylı şekilde yanıt verdiğimiz makalemizi de okuyabilir, faydalı bilgiler edinebilirsiniz.


    SORUNSUZ OLMASI :  Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, termosifon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyaların çalışır durumda olması gerekir. Arızalı, sorunlu eşyaları alıp tamir ettirerek satmayı tercih etmiyoruz.

Defalarca tamir görmüş, gaz basılmış, pek çok ustanın elinden geçmiş ikinci el buzdolabı sizce tekrar aynı arızayı vermez mi? Tabiki verir. Alım yaparken buna dikkat etmek zorundayız. Elbette sıfır ürün gibi kusursuz olmalarını bekleyemeyiz ama sizden sonra satacağımız müşterinin de problemli bir ürün almasını istemeyiz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

2. ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızı hiçbir sorun yaşamadan satabilirsiniz. Nakliye yani ürünlerin sizden teslim alınması kendi aracımız ve ekibimiz tarafından yapılır. Ödeme ise nakit, eft veya havale yöntemlerinden hangisini tercih ederseniz o şekilde yapılır.

Bizi Facebook, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Arkadaşlarımız siz değerli müşterilerine haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir.

About admin

blank